تبلیغات در گوگل

تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟

تبلیغات در گوگل یکی از مؤثرترین روش های تبلیغات اینترنتی است که می توانید توسط آن تبلیغات سایت خود برای کلماتی که مرتبط با کسب و کارتان توسط کاربران جستجو می شود ، نمایش دهید. تبلیغات در گوگل ادوردز به عنوان روشی موثر با بازدهی بالا سال هاست توسط هزاران شرکت و سازمان از شرکت های کوچک تا بزرگترین کمپانی ها مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت یوتاپ به عنوان همکار برتر گوگل قادر است وب سایت شما را در کمترین زمان ممکن با خدمات تخصصی گوگل ادوردز google adwords در صفحه اول گوگل قرار دهد.

تبلیغات از طریق گوگل

تبلیغ در گوگل ادوردز یک فرصت استثنایی برای کسب و کار شما

موثرترین و کم هزینه ترین راه برای افزایش فروش و معرفی سایت خود در دنیای مجازی تبلیغ در گوگل یا همان تبلیغات در گوگل ادوردز است، چرا که مشتریان را به صورت هدفمند به سایت هدایت می کند.  تبلیغ در گوگل یا google ads یک فرصت استثنایی برای کسب و کار شماست تا به راحتی و با یک هزینه مناسب ، تبلیغ خود را در صفحۀ نخست جستجوهای مرتبط گوگل قرار دهید و مشتریان واقعی را جذب کنید.
برای تبلیغات در گوگل و استفاده از سیستم ادوردز گوگل با پرداخت هزینه ای به گوگل و مشخص کردن کلمات کلیدی مورد نظر خود ، به گوگل درخواست خواهید داد تا سایت شما را هنگامی که کاربران کلید واژه و عبارتی که مشخص کرده اید را جستجو میکند درکنار نتایج جستجو نمایش دهد.

مراحل اجرای کمپین تبلیغات در گوگل شما

سفارش اکانت

اولین اقدامی که باید بعد از مشاوره تلفنی یا آنلاین با کارشناسان نوین مارکتینگ انجام دهید، سفارش یک اکانت است. در این مرحله شما با قبول قوانین و مقررات مربوط به تبلیغات، سفارش خود را با همراهی کارشناسان ما ثبت می‌کنید.

بررسی و آنالیز

بعد از انجام مراحل اداری و مالی و ثبت نهایی تبلیغات، کارشناسان ما با در نظر داشتن نوع کسب و کار، بازار هدف و رقبا، وب‌سایت شما را بررسی می‌کنند؛ و با آنالیز صفحات مهمی مثل لندینگ پیج‌ها و اعلام نتایج به شما، برای هرچه بهتر اجرا شدن تبلیغات شما تلاش می‌کنند.

اجرای کمپین

در این مرحله کارشناسان ما بر اساس نتایج به دست آمده از آنالیزهای انجام شده، کمپین تبلیغاتی شما را در گوگل اجرا می‌کنند. انتخاب و تست کلمات و عبارات کلیدی، متن‌های تبلیغاتی و بررسی کیفیت امتیاز کمپین شما در گوگل، در این مرحله انجام می‌شود.

مدیریت و پشتیبانی

بعد از اجرای تبلیغات در گوگل مرحله مدیریت و پشتیبانی آن آغاز می‌شود. مانیتورینگ روزانه کمپین شما برای کنترل بودجه، محل نمایش آگهی و همینطور بررسی لحظه‌ای اهداف تعریف شده در گوگل آنالیتیکس، از مهم‌ترین کارهایی است که در این فاز انجام می‌شود.

بهترین انتخاب برای تبلیغات در گوگل

تفاوت در تبلیغ در گوگل را با رادمان احساس کنید

یوتاپ برای تبلیغ در گوگل یا گوگل ادوردز نه تنها فعال سازی تبلیغات شما را انجام می دهد بلکه روند کمپین های تبلیغات شما را نیز مدیریت خواهد کرد . تبلیغات در گوگل خود را به کارشناسان متخصص یوتاپ بسپارید و گزارش روزانه روند انجام تبلیغات را دریافت کنید. شما می توانید تبلیغات در گوگل را از پلن های ادوردز با بودجه دلخواه آغاز کنید و پس از مشاهده موفقیت و تاثیرگذاری این روند بر افزایش درآمد کسب و کار خود ، بودجه تبلیغات گوگلی خود را افزایش دهید .

سوالات متداول تبلیغات در گوگل

هزینه نمایش آگهی در گوگل چقدر است؟

نمایش آگهی بازاریابی به صورت رایگان است.شما فقط به ازای کلیک روی آگهی و ورود کاربر به سایتتان هزینه پرداخت می کنید.

قیمت هرکلیک چقدر است؟

طبق گفته گوگل از 1 سنت امریکا (معادل حدودی 38 تومان )شروع میشود اما قیمت هر کلیک به عوامل متعددی بستگی دارد .به مواردی چون: نوع کلمه ، رقبا ، سرعت لود سایت و …

آیا رقبا میتوانند باکلیک های متعدد هزینه تبلیغات را از بین ببرند؟

خیر،گوگل دارای الگوریتم های بسیار پیچیده ای برای جلوگیری از کلیک های تکراری و تقلبی می باشد و این مورد عملا اتفاق نمی افتد.
همچنین این سرویس منبع در آمد گوگل بوده پس با تمام وجود از آن محافظت می نماید.

امکان افزودن چه تعداد کلمه کلیدی وجود دارد؟

برای فعالسازی تبلیغات امکان افزودن تعداد نامحدود لغت وجود دارد، اما بهتر است از کلمات خاص و مرتبط با آگهی و کسب و کارتان استفاده نمایید تا هم هزینه کمتری صرف نمایید و هم بازخورد مناسبی داشته باشید. مثلا اگر کار شما فروش موبایل سامسونگ است بهتر است از کلمه “خرید موبایل سامسونگ” به جای “خرید موبایل” استفاده نمایید.

بعد از سفارش پس از چه مدت آگهی تبلیغات فعال میشود؟

بعد از سفارش و پرداخت وجه آگهی تبلیغاتی شما سریعا فعال میشود و تا حداکثر 24 ساعت بعد از آن آگهی شما در گوگل قابل مشاهده است.

آخرین نوشته‌ها

همین حالا تماس بگیرید

تجربه بهترین نتیجه از یک کمپین تبلیغاتی