تبلیغات در شبکه های اجتماعی

دسترسی به مخاطبان و افزایش فروش شما

شبکه های اجتماعی با استفاده از روش های مختلف بصری و متنی در کوتاه ترین زمان اطلاعاتی که کاربران به دنبال آن هستند را در اختیار آن ها قرار می دهند. به دلیل بالا رفتن استفاده از تلفن های همراه برای اتصال به اینترنت، سهولت دسترسی به شبکه های اجتماعی نیز بالا رفته و مخاطبان می توانند حتی در هنگام راه رفتن از اطلاعات قرار داده شده در شبکه های اجتماعی استفاده نمایند. به تمامی برندها در حوزه های مختلف کسب و کارها توصیه می شود که در کنار داشتن سایت ، از تبلیغات در شبکه های اجتماعی مختلف به منظور تبلیغ برند خود و بیشتر دیده شدن آن در بازار هدف استفاده نمایند. تبلیغات در شبکه های اجتماعی می توانند به صورت هدفمند تبلیغات موثر برای برند شما داشته باشند.

انواع تبلیغات در شبکه های اجتماعی

اینستاگرام

مدیریت پیج های اینستاگرام

تلگرام

مدیریت کانال های تلگرام

یوتیوب

ویدئوهای تبلیغاتی یوتیوب

فیسبوک

مدیریت پیج های فیسبوک

پکیج یک ماهه

طراحی اختصاصی پست 20 عدد
طراحی و تدوین استراتژی
جذب فالوور هدفمند 2 هزار نفر
ارسال دایرکت
تبلیغ در پیج های مرتبط 5 عدد
طراحی اختصاصی استوری
ساخت موشن تبلیغاتی
برگزاری چالش و مسابقه

پکیج سه ماهه عادی

طراحی اختصاصی پست 75 عدد
طراحی و تدوین استراتژی
جذب فالوور هدفمند تا 9 هزار نفر
ارسال دایرکت
تبلیغ در پیج های مرتبط 25 عدد
طراحی اختصاصی استوری 10 عدد
ساخت موشن تبلیغاتی 1 عدد
برگزاری چالش و مسابقه

پکیج چهار ماهه

طراحی اختصاصی پست 90 عدد
طراحی و تدوین استراتژی
جذب فالوور هدفمند تا 12 هزار نفر
ارسال دایرکت
تبلیغ در پیج های مرتبط 45 عدد
طراحی اختصاصی استوری 30 عدد
ساخت موشن تبلیغاتی 3 عدد
برگزاری چالش و مسابقه

تبلیغات در محبوب ترین شبکه های اجتماعی

تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام

تاثیر تبلیغات در شبکه های اجتماعی را می توان به راحتی در زندگی روزمره افراد مختلف جامعه مشاهده کرد. شبکه اجتماعی با برقراری ارتباط بین دوستان مختلف و ایجاد بسترهای ارتباطی مختلف برای آن ها، کاربران زیادی در سراسر جهان را به خود جذب نموده است.  در ایران به دلیل فیلتر بودن برخی از شبکه اجتماعی، شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. اینستاگرام به دلیل ایجاد ارتباط بین کاربران با استفاده از جنبه های بصری روز به روز از محبوبیت بیشتری برخوردار می گردد. این شبکه اجتماعی به راحتی می تواند به صاحبان کسب و کار برای تبلیغ برند خود کمک نماید.

تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی

با ما تفاوت را احساس کنید

شرکت دیجیتال مارکتینگ یوتاپ با بهره گیری از برترین نیروهای مجرب، شما را وارد دنیای دیجیتال می کند و دریچه ای برای پیشرفت کسب و کار شما باز خواهد کرد. در یوتاپ، بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان فراهم می گردد. کار تیمی و پیگیری صفر تا صد پروژه های درخواستی از ویژگی های منحصر به فرد یوتاپ می باشد.

خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی

شناسایی مخاطبان هدف و تنظیم استراتژی

هر برندی از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی هدف مشخصی را دنبال می‌کند. با وجود دهها شبکه‌ی اجتماعی مختلف؛ شناسایی کانال‌های ارتباطی که بازگشت سرمایه‌ی بیشتری ارائه می‌کنند، مسئله‌ی مهمی است که موفقیت یا شکست کسب‌وکارها در دنیای دیجیتال را رقم می‌زند. آژانس بازاریابی دیجیتال دارت با اولویت‌بندی معیارهای مختلف و شناسایی دقیق مخاطبان هدف، پرسودترین شبکه‌های اجتماعی را برای کسب‌وکارتان شناسایی و انتخاب می کند.

تولید محتوای خلاقانه برای شبکه‌های اجتماعی

در میان سیل عظیم انواع محتوایی که روزانه در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند، تنها محتوای ارزشمند و خلاقانه موردتوجه قرار می‌گیرند. لذا ایجاد محتوایی که در عین ارزشمندی توجه مخاطب را به خود جلب کند، از جمله‌ چالش‎های برندهاست. ایجاد محتواهای آموزشی، الهام‌بخش و خلاقانه به همراه هویت گرافیکی برند شما از جمله‌ توانایی‌های آژانس دارت در واحد تولید محتوا است.

آگاهی و افزایش تعداد کاربران

تعداد کاربران واقعی که شما را دنبال می‌کنند، نقش بسزایی در اثبات جایگاه‌تان به عنوان یک برند محبوب در ذهن عموم خواهند داشت. از همین رو تنظیم استراتژی‌های تبلیغاتی بسیار پراهمیت هستند.‌ آژانس دارت برای شما مخاطبان و فالوورهای کاملا مرتبط و هدفمند با استراتژی مناسب جذب خواهد کرد که میزان تعامل و ارتباط با برند شما را به طور قطع در پی خواهد داشت.

راه‌اندازی و اجرای کمپین‌های موفق

کمپین‌های شبکه های اجتماعی با ایده‌های خلاقانه‌ و بازاریابی دهان به دهان یک جریان اجتماعی خلق می‌کنند که اگر استراتژی این کمپین به درستی تنظیم شود، در مدت کوتاهی تعداد زیادی از اعضای شبکه‌های اجتماعی را با خود همراه می‌کند. به راه اندازی موج های مثبت و کمپین های تخصصی در راستای اهداف برند شما در شبکه های اجتماعی تخصص یوتاپ می باشد.

سوالات متداول تبلیغات در شبکه های اجتماعی

آیا با داشتن صفحات فعال در شبکه های اجتماعی باز هم به سایت نیاز دارم؟

شبکه های اجتماعی کانال های بسیار خوبی برای ارائه و معرفی خدمات و محصولات کسب و کار ها به کاربران شبکه های اجتماعی هستند حال آن که وب سایت مرجعی معتبر برای برقراری ارتباط مداوم با مشتریان است.
توصیه ما این است که حتما وب سایت خوب و بهینه شده داشته باشید و در کنار آن از شبکه های اجتماعی برای گسترش جامعه مشتریانتان استفاده کنید.

در چه شبکه ی اجتماعی میتوانم تبلیغ کنم؟

یوتاپ به صورت تخصصی در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام فعالیت دارد.
علاوه بر آن برای برخی کسب و کار ها نیاز است که در شبکه های اجتماعی دیگری نیز تبلیغ صورت گیرد که در این صورت کارشناسان یوتاپ بهترین گزینه ها را بررسی و به شما پیشنهاد می دهند.

تبلیغ در شبکه های مجازی برای چه مشاغلی خوب است؟

تقریبا تمامی مشاغل می توانند از قابلیت شبکه های مجازی برای تبلیغات استفاده کنند. برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای تصمیم گیری به شما کمک کنند.

آخرین نوشته‌ها

همین حالا تماس بگیرید

تجربه بهترین نتیجه از یک کمپین تبلیغاتی