خدمات سئو

در صدر نتایج جستجو گوگل بدرخشید

در سال های اخیر، اکثر افراد در حال استفاده از اینترنت و فضای مجازی هستند و با گسترش تکنولوژی و نفوذ اینترنت به زندگی مردم روش انجام بسیاری از کارها تغییر کرده است. در دنیای امروز، افراد برای خرید کالا و رفع نیازهای شان دیگر به صورت حضوری مراجعه نمی کنند و به جای آن در فضای مجازی با بازدید از سایت های مختلف به دنبال خرید محصولات شان هستند. در نتیجه، موتورهای جست و جو مانند گوگل به ابزاری برای پیدا کردن کسب و کار شما تبدیل شده است و به دست آوردن جایگاه مناسب در نتایج جست و جوی گوگل می تواند به رشد و توسعه کسب و کار شما کمک کند. این جاست که مفهوم خدمات سئو و بهینه سازی سایت معرفی می شود.

سئو پایه

آنالیز سایت
 بهینه سازی عنوان صفحات مهم
 بهینه سازی سرعت سایت
 بهینه سازی ساختار لینک های داخلی
 بهینه سازی چگالی کلمات در سایت
 ارائه گزارش از آنالیز قبل از بهینه سازی سایت

سئو پیشرفته

آنالیز سایت
 تولید محتوا برای کلمات کلیدی (تعداد 5 مقاله)
 انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی
 تضمین رشد کلمات کلیدی در گوگل
 لینک سازی( شامل لینک سازی در 30 سایت معتبر)
 تعیین بهترین کلمات کلیدی حرفه شما

چرا به خدمات سئو نیاز داریم؟

بیشترین توجه کاربران به پنج رتبه اول گوگل

امروزه، میلیون‌ها کاربر از موتورهای جستجو برای بررسی و پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نیاز خود استفاده می کنند و در نتیجه بخش وسیعی از ترافیک سایت شما از طریق موتورهای جست و جو تامین می شود.  یک سایت پس از طراحی، بدون پیاده سازی خدمات سئو سایت در نتایج جستجو نمایش داده نخواهد شد و در نتیجه نمی توانید مخاطبان هدف خود را جذب کنید. با بهینه سازی سایت برای موتورهای جست وجو و در معرض دید کاربران واقع شدن می توانید ترافیک دلخواه و هدفمند را کسب کنید و فروش خود را چندین برابر کنید. علاوه بر این، سئو و بهینه سازی سایت از هدفمندترین و مقرون به صرفه ترین روش های دیجیتال مارکتینگ می باشد که نسبت به سایر روش های بازاریابی دارای نتایج بهتر و ماندگار تری خواهد بود.

سئو نیازمند صبر و حوصله

کسب جایگاه برتر در سئو هفته ها و گاهی ماه ها طول میکشد.

یکی از سوالات متداولی که اکثر مشتریان می پرسند این است که چقدر طول می کشد تا سایت ما به صفحه اول گوگل بیاید. سئوی سایت از خدماتی است که نمی توان برای آن زمان مشخصی تعریف کرد زیرا عواملی مانند میزان رقابت در بازار کسب و کارتان و همچنین میزان سختی کلمات کلیدی بر این زمان اثر می گذارند. بنابراین، پس از آغاز خدمات سئو، برای موفقیت آمیز بودن این روند، زمان و صبر مهمترین فاکتوری است که به آن نیاز دارید. فراموش نکنید که با توجه به کلمات کلیدی هدف، تعداد و میزان قدرت رقبا، گاهی هفته ها و گاهی ماه ها طول میکشد تا به برترین جایگاه در سئو سایت خود برسید. بنابراین به سایت خود اجازه بدهید حداقل زمانی که نیاز دارد را سپری کند تا پس از آن شاهد نتایج بی نظیر سئو سایت خود باشید و فریب عباراتی مانند خدمات سئو سریع را نخورید!!!! شرکت رادمان با ارائه بهترین خدمات سئو سایت در اصفهان و صدها نمونه کار در این زمینه می تواند در کمترین هزینه و بازه زمانی ممکن و با برنامه ریزی هدفمند خدمات سئو سایت های مختلف را انجام دهد.

خدمات سئو وب سایت یوتاپ

گام اول آنالیز سایت

اولین گام برای انجام خدمات سئو سایت آنالیز رقبا می باشد. با آنالیز رقبای خود قادر خواهید بود تمامی فعالیت هایشان را زیر نظر داشته باشید، نقاط قوت و ضعف شان را پیدا کنید، ببینید چه تغییراتی در سایت شان اعمال می کنند، از چه تکنیک های بازاریابی دیجیتال استفاده می کنند و با چه کلمات کلیدی رتبه گرفته اند.

گام دوم سئو داخلی (On Page SEO)

به مجموعه ای از اقدامات جهت بهبود سئو داخلی سایت گفته می شود که از مهم ترین آن ها می توان به بررسی و خطایابی تمامی کدها و محتويات سايت، بهبود لینک های داخلی سایت، تعیین کلمات کلیدی مناسب، بهینه سازی سرعت لود سایت، ثبت نقشه سایت در گوگل و تولید محتوای کاربرپسند اشاره کرد.

گام سوم سئو خارجی (Off Page SEO)

هر اقدام استانداردی که در خارج از سایت برای بهبود رتبه سایت انجام شود، سئو خارجی محسوب می شود که از مهم ترین آن ها می توان به لینک سازی اشاره کرد. لینک سازی باید به صورت طبیعی انجام شود تا منجر به افزایش اعتبار سایت تان شود. با لینک سازی میتوانید سریع رتبه خود را ارتقا دهید.

بهینه‌سازی برای موتور جستجو

بهترین نتیجه را در گوگل داشته باشید

هماهنگی با موبایل و تبلت

به سادگی و آسانی در تمامی دستگاه ها

پشتیبانی همیشگی

همواره پشتیبان و همراه شما هستیم.

ویرایش کنید

دسترسی به ویرایش همه‌چیز را دارید.

سوالات متداول خدمات بهینه سازی (سئو)

موارد مهم در سئو سایت چیست؟

فاکتورهای سئو هر ساله توسط شرکت گوگل اعلام می شود. مهم ترین این فاکتورها داشتن محتوای منحصر به فرد برای سایت شما می باشد. از دیگر موارد می توان به لینک سازی داخلی و خارجی اشاره نمود. فعالیت در شبکه های اجتماعی می تواند در بالا بردن رتبه سایت شما نیز اثر گذار باشد.

زمان لازم به منظور رسیدن به اهداف در خدمات سئو چقدر است؟

از آن جا که خدمات سئو نیاز به صرف زمان به منظور نشان دادن فعالیت های منظم سایت در نظر گوگل و ایندکس شدن لینک ها دارد، این کار حدود 3 تا 6 ماه به طول خواهد انجامید.

چگونه به شرکت های خدمات سئو اطمینان کنیم؟

یکی از نگرانی هایی که اکثر مدیران کسب و کار برای انجام پروژه خدمات سئو سایت خود با آن مواجه هستند، انتخاب معتبرترین شرکت در این حوزه می باشد. برای این کار، ابتدا شما باید بررسی کنید که سایت شرکت مورد نظر دارای چه رتبه ای در نتایج موتور جست و جو می باشد. اگر جایگاه خوبی در موتورهای جست و جو داشت، سپس نمونه کارهای شرکت مورد نظر را بررسی کنید و ببنید با چه کلماتی، چه مدت زمانی و با چه هزینه ای توانسته رتبه سایت مشتریانش را بهبود دهد. با بررسی دقیق این دو مورد، شما می توانید تقریبا بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات سئو را انتخاب کرده و به آن ها اعتماد کنید.

آخرین نوشته‌ها

همین حالا تماس بگیرید

تجربه بهترین نتیجه از یک کمپین تبلیغاتی